Egyptian Fever Festival - Aktualności wtorek, 21, maj 2013 10:25

Data aktualizacji:  1.09.2013

* Do grafiku dodajemy 1 warsztat: "ORIENTAL" - PIATEK: 16:00-18:00 (sala baletowa) Z JEE EUN LEE Z KOREI POLUDNIOWEJ - cena 60zł

JEE EUN LEE została zwyciężczynią konkursu podczas World Belly Dance Convention w Korei Południowej w czerwcu 2013. Jedną z nagród była możliwość przeprowadzenia warsztaty podczas EFF. Dodatkowy warsztat chodzi w Full Pass i Piatek Pass więc macie bonus Zaś Panie chcące wybrac wariant POJEDYNCZE WARSZTATY maja jedną opcje wiecej do wyboru. Jee Eun Lee zachwyciła różnorodne i bogate Jury (Aida Nour, Momo Kadous, Nesma, Virginia, Aida Hassan, Suraiya -  z pewnościa zachwyci i Was!!!!! Zapraszamy serdecznie!!!!


* UWAGA- SUPER OKAZJA!!!
Do końca wrzesnia Teacher Pass czyli 3 warsztaty z Yousrym oferujemy za 500zł!!!!! (Zaliczka 250 zł płatna do 1 pażdziernika) Możesz także mając ten Teacher Pass dla Niego wystąpić!!! Otrzymasz również certfikat podpisany przez samego Mistrza!!!!!
To niepowtarzalna okazja!!!


Mamy juz zgłoszenia z 9 krajów - dołącz do międzynarodowego grona miłośniczek orientu!!!

  • Z przyczyn niezaleznych od Organizatora Państwo Liz i Raed AbdElGhany nie mogą odwiedzić EFF V.  Raed zostanie zastąpiony przez wspaniałego nauczyciela z Egiptu: ALADINA EL KHOLY zaś warsztat Liz przeprowadzi Anusch Alawerdian- wszelkie zmiany w grafiku dostępne wkrótce!!!


    Wszelkie pytania proszę kierować na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    Zapraszamy!!!

 

 


Przegląd aktualności

Wyszukiwarka

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, a bedziesz informowany o aktualnościach i nowościach.