Pokazy piątek, 05, kwiecień 2013 02:28

EGYPTIAN FEVER FESTIVAL V

Zapraszamy na dwa niezapomniane wieczory pełne tańca!!!

Jeśli pasjonujesz się Tańcem Orientalnym nie może Cię podczas tych wieczorów zabraknąć!!!!

 

* PIĄTEK, 20:00- Opening Gala- Dedykowana wielkiemu choreografowi YOUSREMU SHARIFOWI!!!!

UWAGA: możesz być jej częścią jeśli jesteś uczestniczką EFF V - INFORMACJE PONIŻEJ!!!
Piątkowa Gala ma formę "Profesjonalnej sceny otwartej" dla uczestniczek EFF, łączącej najlepsze polskie oraz zagraniczne tancerki, a także zaangażowane amatorki chcące zadebiutować na scenie. Show rozpocznie się od konkursów w kategorii Raks Sharki oraz Baladi a następnie pojawi się na scenie liczne grono polskich i zagranicznych tancerek!


Bilety: 4 pierwsze rzędy 30zł, reszta widowni 20zł

* SOBOTA, 20:00 : Gala Gwiazd- Closing Gala

Zobaczysz ponad 25 występów Gwiazd festiwalowych oraz inne wspaniałe tancerki z Polski i zagranicy... Sobotnie show to ekskluzywny pokaz zróżnicowanej i pięknej sztuki jaką jest Taniec Orientalny w najlepszym światowym wydaniu! Show rozpocznie się od konkursów w kategorii Tarab oraz Shaabi
.

Bilety: 4 pierwsze rzędy 40zł, reszta widowni 30zł


Dwa wieczory wypełnione tańcem w najlepszym wydaniu, zabawą i radosną atmosferą!


 

Nie możesz ich przegapić!

JAK KUPIĆ BILETY:

1) osobiście u Suraiyi/Mansoura
2) mailowo- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - proszę wysłac mail z opisem ile biletów oraz na które show, nastepnie po potwierdzeniu dostępności zrobić przelew. Bilety będą czekały na odbiór podczas całego eventu - w punkcie rejestracji w Dworku pod Lipami lub można je też odebrać na ok 30 min przed rozpoczęciem danego show - wystarczy podać nazwisko na jakie została zrobiona i opłacona rezerwacja.


Dane do przelewu:

PM Z. Szymała
82 1140 2004 0000 3102 7324 0660

Prosimy o szczegółowy opis przelewu!!!


Przed showami zapraszamy na orientalny bazar! Będzie można nabyć rekwizyty oraz stroje orientalne wprost z Egiptu!!!

 

MOŻLIWOŚĆ WYSTĘPU PODCZAS GALI OTWIERAJĄCEJ ORAZ KONKURSÓW JEST W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI MOŻLIWA DLA UCZESTNICZEK FULL PASS, DAY PASSÓW ITD - MAJĄ ONE POZYCJĘ PRIORYTETOWĄ JAKO UCZESTNICZKI EVENTU.

JEŚLI PO 1.10 ZOSTANĄ WOLNE MIEJSCA WSZELKIE MOŻLIWOŚCI WYSTĘP OWE ZOSTANĄ UDOSTĘPNIONE OSOBOM Z ZEWNĄTRZ!!!

 

* JEŚLI CHCESZ WYSTĄPIĆ W PIĄTEK (OPENING GALA) PODCZAS - PROFESJONALNEJ MIĘDZYNARODOWEJ SCENY OTWARTEJ (jesteś zawodową tancerką):

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS JAK NAJSZYBCIEJ (zaczynając od 1.07.2013) WYSYŁAJĄC ZGŁOSZENIE NA FULL PASS WRAZ Z INFORMACJĄ O CHĘCI WYSTĘPU - WPROWADZIMY CIĘ NA LISTĘ, ALE TWOJE MIEJSCE BĘDZIE PEWNE WRAZ Z PŁATNOŚCIĄ ZA FULL PASS (I RATA=ZALICZKA). LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA! CZAS WYSTĘPU- DO 3:00

 • PO DOKONANIU PŁATNOŚCI MUSISZ DOPEŁNIĆ FORMALNOŚCI BYŚMY MOGLI SHOW PRZYGOTOWAĆ - DO 1 PAŹDZIERNIKA PRZEŚLIJ NAM ZGŁOSZENIE NA ADRES: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  PSEUDONIM/IMIĘ I NAZWISKO, DOBREJ JAKOŚCI ZDJĘCIE, STYL JAKI ZAPREZENTUJESZ, AUTORA CHOREOGRAFII, TYTUŁ I DŁUGOŚĆ UTWORU, ŚCIEŻKĘ MUZYCZNĄ, INFORMACJĘ CZY ZACZYNASZ ON CZY OFF STAGE (CZAS: MAX 3:00 MIN) NAPISZ TAKŻE KRÓTKĄ ZAPOWIEDŹ WYSTĘPU DLA KONFERANSJERKI.
 • W DNIU WYSTĘPU MIEJ ZE SOBĄ ZAPASOWE CD ZE SWOJĄ MUZYKĄ OPISANE WYRAŹNIE SWOIM PSEUDONIMEM/IMIENIEM NAZWISKIEM Z OPISEM „PIĄTEK, PRO OPEN STAGE”, WYŁĄCZNIE Z JEDNYM UTWOREM


  * JEŚLI CHCESZ WYSTĄPIĆ W PIĄTEK (OPENING GALA) PODCZAS - SCENY OTWARTEJ DLA POZIOMU AMATORSKIEGO (jesteś hobbystką, uczennicą), CZAS WYSTĘPU- DO 2:30

  ZGŁOŚ SIĘ DO NAS JAK NAJSZYBCIEJ (zaczynając od 1.07.2013) WYSYŁAJĄC ZGŁOSZENIE NA FULL PASS WRAZ Z INFORMACJĄ O CHĘCI WYSTĘPU - WPROWADZIMY CIĘ NA LISTĘ, ALE TWOJE MIEJSCE BĘDZIE PEWNE WRAZ Z PŁATNOŚCIĄ ZA FULL PASS (I RATA=ZALICZKA). LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA! CZAS WYSTĘPU- DO 2:30 MIN.

 • PO DOKONANIU PŁATNOŚCI MUSISZ DOPEŁNIĆ FORMALNOŚCI BYŚMY MOGLI SHOW PRZYGOTOWAĆ - DO 1 PAŹDZIERNIKA PRZEŚLIJ NAM ZGŁOSZENIE NA ADRES: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  PSEUDONIM/IMIĘ I NAZWISKO, STYL JAKI ZAPREZENTUJESZ, AUTORA CHOREOGRAFII, TYTUŁ I DŁUGOŚĆ UTWORU, ŚCIEŻKĘ MUZYCZNĄ, INFORMACJĘ CZY ZACZYNASZ ON CZY OFF STAGE (CZAS: MAX 2:30 MIN)
 • W DNIU WYSTĘPU MIEJ ZE SOBĄ ZAPASOWE CD ZE SWOJĄ MUZYKĄ OPISANE WYRAŹNIE SWOIM PSEUDONIMEM/IMIENIEM NAZWISKIEM Z OPISEM „PIĄTEK, PRO OPEN STAGE”, WYŁĄCZNIE Z JEDNYM UTWOREM

 

UWAGA- OBSŁUGA FOTO I VIDEO:

Podczas Kongresu możesz zakupić swój filmik w cenie 30 zł (odbiór na evencie- miej ze sobą usb, komputer, pusta płytę dvd itp) oraz swoje zdjęcia od wynajętych fotografów w cenie ok 10zł za 1 zdjęcie (szczegóły na miejscu u fotografów)


WYSTĘP W PIĄTEK W RAMACH SCENY OTWARTEJ ORAZ UDZIAŁ W KONKURSACH TO FANTASTYCZNA PROMOCJA DLA KAŻDEJ TANCERKI - SKORZYSTAJ Z TEJ MOŻLIWOŚCI I PROMUJ SIEBIE I SWÓJ TALENT Z NAMI!!!

 

Przegląd aktualności

Wyszukiwarka

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, a bedziesz informowany o aktualnościach i nowościach.