Warsztaty piątek, 05, kwiecień 2013 02:21

EGYPTIAN FEVER FESTIVAL V -  8,9,10. 11.2012 - KATOWICE

Zapraszamy aż na 3 dni fascynujących warsztatów z FANTASTYCZNYMI GWIAZDAMI! Czeka Cię niezapomniana atmosfera, orientalne uniesienia i dawka inspiracji z której będziesz korzystać jeszcze wiele miesięcy po EGYPTIAN FEVER FESTIVAL IV. Startujemy w piątek rano a kończymy event w niedziele wieczorem!!!
Na naszym festiwalu oprócz czołowych nazwisk światowego Belly Dance spotkasz także wiele Polek z różnych zakątków kraju oraz liczne grono koleżanek z zagranicy!

Masz do wyboru ok 40 godzin unikalnych zajęć, zróżnicowanych poziomem, tematyką, czasem trwania oraz ceną!!!


Pobierz grafik wraz z cennikiem i zobacz jak bogata tematyka Cię czeka. Wybierz swoją wymarzoną opcję i wyślij nam swój formularz zgłoszeniowy.

Zarówno grafik/cennik jak i formularz znajdziesz poniżej:


POBIERZ : GRAFIK/CENNIK


POBIERZ: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

   

W cenniku znajdziesz 3 opcje cenowe:

1) cena jednostkowa każdego warsztatu - dla osób, które z całego grafiku chcą wybrać tylko kilka warsztatów - w tym wariancie ceny są najmniej atrakcyjne

2) pakiety dniowe/Day Passy - u dołu grafiku znajdziesz ceny, które obowiązują za cały wybrany dzień - możesz dni skomponować w dowolny sposób, ceny sa atrakcyjniejsze niż w przypadku Pojedynczych Warsztatów

Niższe ceny (bez*) dla Pojedynczych Warsztatów i Day Passów obowiązują przy płatności całości kwoty przelewem do 1.09.2013. Po tej dacie obowiązuje cena z *.

3) Full Pass - opcja z najatrakcyjniejszą ceną, zapewniajaca maksymalne skorzystanie z eventu. W cenie :
* wszelkie wybrane warsztaty (pamiętaj by zadeklarowac sie w formularzu co wybierasz gdyż część warsztatów odbywa sie na 2 salach),
* bilety na 2 showy - Piatek i Sobota (w wariancie: cała widownia, z wyłączeniam 4 pierwszych rzedów),
* certyfikat uczestnictwa
* możliwość występu na scenie otwartej w piątek

Płatność za Full Pass odbywa się w 2 częściach a finalna cena uzależniona jest od liczby uczestniczek, które wybrały tą opcję = im więcej Full Passowiczek tym niższa cena finalna!!! Wpłacasz zatem 500zł zaliczki do 1 WRZEŚNIA a dnia 20 WRZEŚNIA 2013 ogłoszony zostanie tutaj, na forum belly-dance.pl oraz Facebooku osiągnięty pułap liczebnościowy.
On wyznaczy dopłatę, którą będziesz musiała uiścić przy rejestracji na event. W grafiku/cenniku znajdziesz informacje o pułapach cenowych a także ponownie najważniejsze daty.

UWAGA: zliczać będziemy tylko i wyłącznie na podstawie wpłaconych zaliczek, nie na podstawie nadesłanych formularzy!!!


Informacje dotyczące KART MULTISPORT - prosimy o indywidualne zgłoszenia mailowe MINIMUM 3 MIESIĄCE PRZED EVENTEM.

FORMALNOŚCI: JAK SIĘ ZAPISAĆ, WYPEŁNIĆ FORMULARZ, DOPEŁNIĆ FORMALNOŚCI:

* By zapisać się na warsztaty proszę przesłać w mailu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie festiwalu. Prosimy o jego cierpliwe i szczegółowe wypełnienie tak by znalazły się tam wszytskie informacje, które chcesz nam przekazać.
* Prosimy pamietać o zdeklarowaniu się na wybrane warsztaty jako, że niektóre z nich się pokrywają (sa w tym samym czasie na 2 salach)
* Proszę użyć opcji potwierdzenia odebrania przez nas e-maila! Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi do 48H napisz do nas jeszcze raz!
* Po przesłaniu nam formularza wydrukuj go także dla siebie i miej przy rejestracji - w razie jakichkolwiek wątpliwości wszystko będzie łatwe do ustalenia.
* Jesli tylko możesz przeslij nam potwierdzenie dokonanego przelewu mailem.
* Wszelkie uwagi, preferencje i inne kwestie którymi chcesz się z nami podzielić także koniecznie zawrzyj w formularzu, nie w treści e-maila!
* Po wpłaceniu zaliczki lub pełnej kwoty (nie po wysłaniu formularza) otrzymasz mail z kodem rejestracji: będzie to Twój osobisty kod, którym prosimy byś posługiwała się podczas wszelkich kontaktów mailowych z nami - bedzie on wygladał np: FP-25-Kowalska. Pisząc do nas zawrzyj swój kod np w temacie maila- wówczas szybko odnajdziemy Twój formularz i odpowiemy na Twój e-mail.
* Jeśli chcesz otrzymac fakturę za warsztaty prosimy o dane do niej w formularzu, a także adres do wysylki - faktura zostanie wysłana niedługo po tym jak wpłynie przelew całości lub zaliczki na festiwalowe konto. W przypadku dopłat gotówką druga faktura będzie do odbioru podczas festiwalu jeśli uprzednio zostały mailem w tej sprawie dosłane dane.

*wszelkie przelewy (warsztaty, bilety, dopłaty) prosimy wysyłać wyłącznie do 4 dni przed eventem by dotarły na konto- po tej dacie obowiazuje płatność na miejscu
* UWAGA!!! Zaliczki i opłaty nie podlegają zwrotowi w wypadku nieskorzystania z warsztatów. Organizator dokonuje zwrotów jedynie poinformowany na 2 miesiące przed eventem w sytuacjach wyjątkowych typu: choroba. Jesli po tym okresie rezygnujesz z warsztatów musisz znaleźć osobę na swoje miejsce lub opłata przepada.

W razie pytań napisz do nas - jesteśmy do Twojej dyspozycji - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dane do przelewu:

PM Z. Szymała
82 1140 2004 0000 3102 7324 0660


Płatności proszę dokonywać od 1.07.2013 i szczegółowo opisywać przelewy! Dziękujemy!

Miedzy warsztatami zapraszamy na orientalny bazar! Będzie można nabyć rekwizyty oraz profesjonalne stroje wprost z Egiptu!!!

Zapraszamy!!!!

 

Wspomnienia z naszych poprzednich eventów:EURO RAKS III - 2013 :

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.397363540284369.87956.100000321791218&type=3


EGYPTIAN FEVER FESTIVAL IV -  2012 :

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.426719607348762.92397.100000321791218&type=3

 

 

Przegląd aktualności

Wyszukiwarka

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, a bedziesz informowany o aktualnościach i nowościach.