Wieczorne Gale oraz Sceny Otwarte piątek, 05, kwiecień 2013 01:57

EURO RAKS IV - 10-13. 04. 2014

Zapraszamy na 3 niezapomniane wieczory pełne tańca!!!



Jeśli pasjonujesz się Tańcem Orientalnym nie może Cię podczas tych wieczorów zabraknąć!!!!

 

* SOBOTA, 20:00 : Gala Gwiazd

Blisko 25 występów Gwiazd festiwalowych!!! Tego nie można przegapić! Sobotnie show to ekskluzywny pokaz zróżnicowanej i pięknej sztuki jaką jest Taniec Orientalny w najlepszym światowym wydaniu! Show rozpocznie się od konkursów w kategorii Folklor oraz Show Belly Dance gdzie uczestniczki będą walczyły o tytuł European BellyDancer of the Year 2014!!!

Bilety: VIP: 4 pierwsze rzędy 40zł, NORMALNE: reszta widowni 30zł



* PIĄTEK, 20:30: PROFESJONALNA SCENA OTWARTA DEDYKOWANA GOŚCIOM EURO RAKS


Uwaga - możesz być jej częścią!!! Ma ona formę "Profesjonalnej sceny otwartej" dla uczestniczek ER, łączącej najlepsze polskie oraz zagraniczne tancerki profesjonalne chcące pokazać sie Gościom Euro Raks IV. Zobaczycie zatem podczas show Polki, Europejki a także tancerki z całego świata prezentujące swój talent VIP-OM branży orientalnej. Show będzie bogate i zróżnicowane. Rozpocznie się od konkursów w kategorii Raks Sharki oraz Tabla solo gdzie uczestniczki będą walczyły o tytuł European BellyDancer of the Year 2014!!!


Bilety: VIP - 4 pierwsze rzędy 35zł, NORMALNE: reszta widowni 25zł



* CZWARTEK, 20:00 - IMPREZA POWITALNA- ARABIC HAFLA


Impreza taneczna połączona ze sceną otwartą na poziomie amatorskim i pół-profesjonalnym oraz konkursem dla grup w kategorii Oriental&Folklore. Pierwsza część to występy uczestniczek sceny otwartej na rożnych poziomach oraz konkurs dla grup. Druga część wieczoru to impreza taneczna, gdzie każdy może tańczyć do woli oraz sączyć orientalne drinki z Dworkowej Restauracji. Impreza ma na celu zintegrowanie uczestniczek oraz energetyczne rozpoczęcie całego eventu!!!

Bilety: cała widownia 20zł


Trzy wieczory wypełnione tańcem w najlepszym wydaniu, zabawą i radosną atmosferą!

Nie możesz ich przegapić!

JAK KUPIĆ BILETY:


* osobiście u Suraiyi/Mansoura

* poprzez kontakt na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. : proszę wysłać mail z opisem ile biletów oraz na które show, następnie po potwierdzeniu dostępności zrobić przelew. Bilety będą czekały na odbiór podczas całego eventu - w punkcie rejestracji w Dworku pod Lipami lub można je też odebrać na ok 30 min przed rozpoczęciem danego show - wystarczy podać nazwisko na jakie została zrobiona i opłacona rezerwacja.


Dane do przelewu:

PM Z. Szymała
82 1140 2004 0000 3102 7324 0660

Prosimy o szczegółowy opis przelewu- nazwisko, które show, ile biletów!!!

UWAGA - PODCZAS POKAZÓW ZABRONIONE JEST NAGRYWANIE ORAZ WYKONYWANIE ZDJĘĆ PRZEZ OSOBY NIEUPRAWNIONE. POZWOLENIE MAJA JEDYNIE KAMERZYŚCI I FOTOGRAFOWIE FESTIWALOWI!!!



Przed showami zapraszamy na orientalny bazar! Będzie można nabyć rekwizyty oraz stroje orientalne wprost z Egiptu!!!

 

SCENY OTWARTE - SZANSA NA MIĘDZYNARODOWĄ EKSPOZYCJĘ!!!!


* JEŚLI CHCESZ WYSTĄPIĆ W CZWARTEK PODCZAS SCENY OTWARTEJ (poziom amatorski oraz semi-pro)

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS JAK NAJSZYBCIEJ (zaczynając od 20.12.2013) WYSYŁAJĄC ZGŁOSZENIE NA FULL PASS WRAZ Z INFORMACJĄ O CHĘCI WYSTĘPU - WPROWADZIMY CIĘ NA LISTĘ, ALE TWOJE MIEJSCE BĘDZIE PEWNE WRAZ Z PŁATNOŚCIĄ ZA FULL PASS (I RATA=ZALICZKA). LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA! CZAS WYSTĘPU: MAX 3 MIN.

 • PO DOKONANIU PŁATNOŚCI MUSISZ DOPEŁNIĆ FORMALNOŚCI BYŚMY MOGLI SHOW PRZYGOTOWAĆ - DO 15 MARCA PRZEŚLIJ NAM ZGŁOSZENIE MAILOWE NA ADRES : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ZAWRZYJ W NIM:
  PSEUDONIM/IMIĘ I NAZWISKO, ŚCIEŻKĘ MUZYCZNĄ, STYL JAKI ZAPREZENTUJESZ, TYTUŁ I DŁUGOŚĆ UTWORU, INFORMACJĘ CZY ZACZYNASZ ON CZY OFF STAGE (CZAS: MAX 3 MIN)
 • W DNIU WYSTĘPU MIEJ ZE SOBĄ ZAPASOWE CD ZE SWOJĄ MUZYKĄ OPISANE WYRAŹNIE SWOIM PSEUDONIMEM/IMIENIEM NAZWISKIEM Z OPISEM „CZWARTEK, SCENA OTWARTA”, WYŁĄCZNIE Z JEDNYM UTWOREM

  UWAGA:

 • SCENA OTWARTA JEST PRZEZNACZONA GŁOWNIE DLA UCZESTNICZEK POSIADAJĄCYCH FULL PASS. JEŚLI GO NIE POSIADASZ MOŻESZ SIĘ ZGŁOSIĆ PO 15 MARCA  - OBOWIĄZUJĄ CIĘ JEDNAK NASTĘPUJĄCE PŁATNOŚCI:

  - JEŚLI BIERZESZ UDZIAŁ W JAKICHKOLWIEK WARSZTATACH PODCZAS EURO RAKS - OPŁATA 25ZŁ
  - JEŚLI NIE BIERZESZ UDZIAŁU W ŻADNYCH WARSZTATACH PODCZAS EURO RAKS - OPŁATA 40ZŁ

  POWYŻSZE OPŁATY NIE ZAWIERAJĄ BILETU NA WIDOWNIĘ

 

* JEŚLI CHCESZ WYSTĄPIĆ W PIĄTEK PODCZAS GALI DLA WSPANIAŁYCH GOŚCI EURO RAKS -  PROFESJONALNEJ, MIĘDZYNARODOWEJ SCENY OTWARTEJ:

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS JAK NAJSZYBCIEJ (zaczynając od 20.12.2013) WYSYŁAJĄC ZGŁOSZENIE NA FULL PASS WRAZ Z INFORMACJĄ O CHĘCI WYSTĘPU - WPROWADZIMY CIĘ NA LISTĘ, ALE TWOJE MIEJSCE BĘDZIE PEWNE WRAZ Z PŁATNOŚCIĄ ZA FULL PASS (I RATA=ZALICZKA). LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA! CZAS WYSTĘPU- DO 3:30 MIN.

 • PO DOKONANIU PŁATNOŚCI MUSISZ DOPEŁNIĆ FORMALNOŚCI BYŚMY MOGLI SHOW PRZYGOTOWAĆ - DO 15 MARCA PRZEŚLIJ NAM ZGŁOSZENIE NA ADRES: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ZAWRZYJ  W NIM:
  PSEUDONIM/IMIĘ I NAZWISKO, DOBREJ JAKOŚCI ZDJĘCIE, STYL JAKI ZAPREZENTUJESZ, TYTUŁ I DŁUGOŚĆ UTWORU, ŚCIEŻKĘ MUZYCZNĄ, INFORMACJĘ CZY ZACZYNASZ ON CZY OFF STAGE (CZAS: MAX 3:30 MIN) NAPISZ TAKŻE KRÓTKĄ ZAPOWIEDŹ WYSTĘPU DLA KONFERANSJERKI.
 • W DNIU WYSTĘPU MIEJ ZE SOBĄ ZAPASOWE CD ZE SWOJĄ MUZYKĄ OPISANE WYRAŹNIE SWOIM PSEUDONIMEM/IMIENIEM NAZWISKIEM Z OPISEM „PIĄTEK, SCENA OTWARTA”, WYŁĄCZNIE Z JEDNYM UTWOREM

  UWAGA:

  SCENA OTWARTA JEST PRZEZNACZONA GŁOWNIE DLA UCZESTNICZEK POSIADAJĄCYCH FULL PASS. JEŚLI GO NIE POSIADASZ MOŻESZ SIĘ ZGŁOSIĆ PO 15 MARCA  - OBOWIĄZUJĄ CIĘ JEDNAK NASTĘPUJĄCE PŁATNOŚCI:

  - JEŚLI BIERZESZ UDZIAŁ W JAKICHKOLWIEK WARSZTATACH PODCZAS EURO RAKS - OPŁATA 25ZŁ
  - JEŚLI NIE BIERZESZ UDZIAŁU W ŻADNYCH WARSZTATACH PODCZAS EURO RAKS - OPŁATA 40ZŁ

  POWYŻSZE OPŁATY NIE ZAWIERAJĄ BILETU NA WIDOWNIĘ



  OBSŁUGA FOTO I VIDEO - INFO DLA WYSTĘPUJĄCYCH!!!

  Podczas Kongresu możesz zakupić swój filmik w cenie 25 zł (odbiór na evencie- miej ze sobą usb, komputer, pusta płytę dvd itp) oraz swoje zdjęcia od wynajętych fotografów w cenie  10zł za 1 zdjęcie (szczegóły na miejscu u fotografów)


WYSTĘP PODCZAS EURO RAKSO W RAMACH SCEN OTWARTYCH CZY UDZIAŁ W KONKURSACH TO FANTASTYCZNA PROMOCJA DLA KAŻDEJ TANCERKI - SKORZYSTAJ Z TEJ MOŻLIWOŚCI I PROMUJ SIEBIE I SWÓJ TALENT Z NAMI!!!

 

Przegląd aktualności

Wyszukiwarka

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, a bedziesz informowany o aktualnościach i nowościach.