Skype-classes czwartek, 04, kwiecień 2013 23:20

 

Nowy ekscytujący projekt! Pierwszy raz w Polsce i Europie - Oriental SKYPE classes!!!! Belly – innowacja!!! Prywatne lekcje techniczne przez internet!!!!

 Czasy się zmieniają- SKYPE (www.skype.com) zawładnął światem umożliwiając darmową ogólnoświatową komunikację!

Wykorzystajmy zatem to narzędzie do rozwoju tanecznego!

Pierwszy raz w Polsce a także Europie (program ma również charakter międzynarodowy, lekcje mogą być też w języku angielskim) możesz umówić się na prywatną lekcję z Suraiyą i jedyne czego potrzebujesz to konto skype, komputer z kamerką internetową i trochę przestrzeni w domu!


Nie wiesz jak jakiś ruch wykonać? Nie wiesz dlaczego Ci coś wciąż nie wychodzi? Mylą Ci się pewne kwestie techniczne i chcesz je uściślić? Nie masz pomysłu na ciekawą kombinację i chcesz coś skonsultować? Suraiya chętnie Ci pomoże, wyjaśni, doradzi, poszuka przyczyny problemów z pewnymi figurami itd.

Możesz spotkanie takie potraktować jako szybką konsultację związaną z danym zagadnieniem, ale naturalnie możesz także umawiać się na regularne zajęcia gdzie będziesz wszystkiego uczyła się w domu, od podstaw, z korektą instruktorki (i z niższą ceną jeśli wykupisz lekcje w pakiecie!)
W wyjątkowych sytuacjach może też wchodzić w grę nauka choreografii w tej formie- takie kwestie należy jednak ustalać indywidualnie.

Lekcje prywatne z Suraiyą jeszcze nigdy nie były tak łatwo osiągalne i w tak przystępnej cenie! Suraiyą może Cię normalnie korygować- Ty także widzisz jej ruchy więc możliwości Twojego rozwoju w zakresie „bezdotykowym” są całkiem spore!


Koszty zaś są absolutnie nieporównywalne z przyjazdem na jej lekcje prywatną, opłatą za wynajem i wynagrodzenie!

Oriental Skype Classes zatem czas zacząć!!!! Pierwsze klientki zagraniczne już są- teraz czas by tą belly-innowacje wprowadzić dla Polek!!!!

System umawiania, opłacania lekcji jest bardzo łatwy!

Jedyne co musisz zrobić to napisać do Suraiyi – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - umówić się na wybrany termin, dokonać płatności (przelew, PayPal) najpóźniej na 3 dni przed spotkaniem. Następnie tylko wystarczy się zjawić na skype (suraiya_oriental_classes) w stosownym czasie w stroju jak najbardziej ukazującym Twoje ruchy i rozpocząć naukę z Suraiyą!!! (preferowane spodnie dość blisko ciała, odsłaniające kostki, z niskim stanem + top – bluzeczka odsłaniająca brzuszek)

Cennik lekcji prywatnych z Suraiyą przez skype:

1h – 70zł dla jednej osoby
1h – 100 zł dla 2 osób

Przy wykupie 7 lekcji w okresie 7 miesięcy 8-ma gratis!

W mailu zgłoszeniowym proszę wspomnieć na czym najbardziej zależy i które kwestie chciałabyś z Suraiyą omówić i przetańczyć.

Istnieje możliwość umówienia się np. na 2h pod rząd.

Zainteresowane prosimy o kontakt!!!!
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Przegląd aktualności

Wyszukiwarka

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, a bedziesz informowany o aktualnościach i nowościach.