DVD ISTRUKTAŻOWE poniedziałek, 08, kwiecień 2013 11:17

DVD SURAIYI SĄ POPULARNE WŚRÓD TANCEREK NA CAŁYM ŚWIECIE. JEJ UŚMIECH I CIEPŁE USPOSOBIENIE POŁĄCZONE Z TANECZNYM KUNSZTEM I MIĘDZYNARODOWYM DOŚWIADCZENIEM ZACHĘCAJĄ DO CODZIENNYCH TRENINGÓW W DOMOWYM ZACISZU. KLAROWNY PRZEKAZ I ROZMAITE WSKAZÓWKI POZWOLĄ CI POZNAC WIELE SCENICZNYCH SEKRETÓW! NIE WAHAJ SIĘ I ZACZNIJ TAŃCZYĆ Z SURAIYĄ JUŻ TERAZ!!!!

UWAGA- OFERTA SPECJALNA!
ZAMÓW TERAZ 2 DVD SURAIYI A OTRZYMASZ PRZESYŁKĘ GRATIS!!!

1) NAJNOWSZE DVD SURAIYI - SURAIYA'S SHIMMY AND DRUM SOLO BOOT CAMP - premiera: 20 lipiec 2014

-15 RODZAJÓW SHIMMY ZE WSKAZÓWKAMI I WARIACJAMI
- 5 ĆWICZEŃ POGŁĘBIAJĄCYCH IZOLACJE I KOORDYNACJĘ
- 5 KOMBINACJI DRUM SOLO

UJARZMIJ TECHNIKI WYKORZYSTYWANE W DRUM SOLO!!  NIE WAHAJ SIE I ZAMÓW NOWE DVD SURAIYI JUZ TERAZ!!! KOSZT: 70 ZŁ Z WYSYŁKĄ LUB 60ZŁ PRZY ODBIORZE OSOBISTYM!!!!

NAPISZ E-MAIL NA Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - ZAMÓW DVD I PODAJ SWÓJ ADRES WYSYŁKOWY- W MAILU ZWROTNYM OTRZYMASZ DANE DO PRZELEWU! DVD ZOSTANIE DO CIEBIE WYSŁANE NIEZWŁOCZNIE PO OTRZYMANIU PRZELEWU!!!

UWAGA- ABSOLUTNA NOWOŚĆ!!! ZAOSZCZĘDŹ NA WYSYŁCE!!!
MOŻESZ UZYSKAĆ DOSTĘP DO MATERIAŁU DVD ONLINE- NAPISZ I ZAPYTAJ!!!!

2) ORIENTAL TECHNIQUE WITH SURAIYA - WYD: WRZESIEŃ 2013

TECHNIKA ORIENTALNA NA STOPNIOWANYM POZIOMIE W ZASIĘGU RĘKI!!! CHCIAŁABYŚ SIĘ UCZYĆ OD SURAIYI A MIESZKASZ DALEKO I NIE MOŻESZ SOBIE POZWOLIĆ NA REGULARNE LEKCJE? TEN 10-CIO TYGODNIOWY PROGRAM JEST DLA CIEBIE!!!


NAPISZ DO NAS JEŚLI CHCESZ W DOMOWYM ZACISZU TAŃCZYĆ Z SURAIYĄ AŻ PRZEZ 10 TYGODNI!!!!

DVD ZAWIERA KOMPLETNY PROGRAM ROZWOJU TWOJEJ TECHNIKI - NIE PRZEGAP TEJ SZANSY!!!!

10 KOMBINACJI ZAPLANOWANYCH NA 10 TYGODNI!!! PONAD 2 MIESIĘCZNY KURS Z SURAIYĄ W SUPER CENIE - 65ZŁ Z WYSYŁKĄ LUB 55ZŁ PRZY ODBIORZE OSOBISTYM!!!!

TRENUJ KAŻDĄ KOMBINACJĘ TYDZIEŃ AŻ WYKONASZ JĄ PŁYNNIE I BEZBŁEDNIE Z SURAIYĄ I MANSOUREM GRAJĄCYM NA TABLI! NASTĘPNIE PRZEJDŹ DO KOLEJNEJ- BĘDZIE NIECO TRUDNIEJSZA, I TAK AŻ DO NUMERU 10!!! KOMBINACJE SĄ STWORZONE W OPARCIU O ARABSKIE RYTMY -  KAŻDY RYTM JEST NAZWANY I ROZLICZONY WIEC TAKŻE SZLIFULESZ PRZY NAUCE KOMBINACJI ZAPAMIĘTYWANIE RYTMIKI ARABSKIEJ!!!

ZAMÓW DVD SURAIYI JUŻ TERAZ!!! NAPISZ E-MAIL NA Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - ZAMÓW DVD I PODAJ SWÓJ ADRES WYSYŁKOWY- W MAILU ZWROTNYM OTRZYMASZ DANE DO PRZELEWU! DVD ZOSTANIE DO CIEBIE WYSŁANE NIEZWŁOCZNIE PO OTRZYMANIU PRZELEWU!!!

 

3) SEKRETY SHIMMY I DRUM SOLO - PROD. LUTY 2010

UWAGA-  DVD MIAŁO JUŻ 3 NAKŁADY- NA CHWILE OBECNĄ TRZECI JEST JUŻ WYSPRZEDANY.  SZUKAJ DVD JEDYNIE NA RYNKU WTÓRNYM.

SEKRETY SHIMMY I DRUM SOLO - POZNAJ JE!!!

 

 

Przegląd aktualności

Wyszukiwarka

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, a bedziesz informowany o aktualnościach i nowościach.